sobota, 4 kwietnia 2015

Bluzy ;)

Hej.hej!
Siadając do napisania tego posta łapie się za głowę, że nie mam jeszcze nic przygotowane na jutrzejszą Wielkanoc! Ciężko jest znaleźć polskie odpowiedniki, ale walczę :D To jest przerażające i sama się zastanawiam jak ja to wszystko pogodzę, jeszcze dzisiejsze porządki...ufff. Tak jest jak praca pochłania całe dnie, na szczęście już po ciężkim tygodniu i teraz trzy dni wolnego! Mam zamiar wycisnąć z tego weekendu sto procent! Korzystając z tego miejsca życzę Wam spokojnych i spędzonych w gronie rodzinnym świąt. To najważniejsze. To już drugie święta zaraz po Bożym Narodzeniu które spędzam za granicą :( )

Bluzy 

To jedna z moich ulubionych części garderoby. Powodów jest kilka:
* wygoda
*ciepełko
*wybór
Uwielbiam je za wszystko, a moglabym wymieniać i wymieniać. Pracując na chłodni, jestem zmuszana do ciepłego stroju, ale teraz gdy jest okres wiosenny,bluzy przydają się jeszcze bardziej. Wybór jest ogromny, w swojej szafie mam ich chyba z 50 :D Naprawdę! Po prostu sportowy styl jest mi najbliższy i to się chyba szybko nie zmieni ! Poniżej zdjęcia mojego ostatniego zakupu - szara bluza z kolorowymi rękawami. 

Ania

2 komentarze:

  1. moja przyjaciółka ma taką samą bluzę, jest naprawdę świetna. a o Świętach za granicą wie coś mój ukochany, Bożego Narodzenia nie spędził w Polsce, na Wielkanoc też nie przyleci. ;<
    dużo ciepła i radości na nadchodzącą Wielkanoc. :)
    alenaorminska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Czytam wszystkie komentarze :)
Obraźliwe komentarze będą usuwane :)
Na każdy komentarz staram się odpisać,jeśli obserwujesz napisz, jeśli Twój blog mi się spodoba również zaobserwuję :)